Mieczysław Lampkowski

Funkcje

Rada Gminy

Radny od 12.2007 r. (Kadencja 2006 - 2010)

Rada Gminy

Wiceprzewodniczący Rady Gminy (2014 - 2018)

Komisja Gospodarki Gminy i Budżetu

Członek Komisji (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 11 kwietnia 2008 13:02
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1784
15 maja 2017 12:00 Damian Plewako - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2016.
06 czerwca 2016 13:38 Damian Plewako - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2015 rok.
07 maja 2015 12:06 Damian Plewako - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2014 rok.
Zatrzymaj banner przewijany